Polecamy, Sport

Gramy z liderem

Po świąteczno-noworocznej przerwie na parkiet wracają pierwszoligowi siatkarze. Już w najbliższą sobotę (6 stycznia) MKS Aqua-Zdrój zagra u siebie z liderem tabeli, Lechią Tomaszów Mazowiecki. 

Początek spotkania zaplanowano o godz. 18:30 w hali Aqua-Zdroju. Zapraszamy kibiców na tę ciekawie zapowiadającą się potyczkę. Pod Chełmiec zawita aktualny lider tabeli I ligi siatkarzy. Podczas meczu odbędą się konkursy. Do wygrania m.in. vouchery na pizzę z Pizzerii Happy Day oraz pierogi z Pierogowej Chaty w Wałbrzychu. Na najmłodszych czeka strefa małego kibica, przygotowana przez UKS Kinder Volleyball.

Bilety w cenie: 5 zł ulgowy, 10 zł normalny i 5 zł/os – bilet rodzinny (minimum 3 osoby) można kupować w hotelu Aqua-Zdrój, Pizzerii Happy Day przy ul. Palisadowa 47b (Podzamcze) i Happy Day 2 przy ul. Lewartowskiego 1 (Śródmieście), a także w Piwiarni Pod Wierzbami (ul. Broniewskiego 33a – Piaskowa Góra) oraz w Pierogowej Chacie (ul. Wrocławska 82 –  Szczawienko).

Fot. użyczone

4 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica