Kultura, Polecamy

Grasz w zielone?

Prapremierowy spektakl „Kolorowo” ze scenariuszem i w reżyserii Bartosza Kurowskiego to energetyczna, rozśpiewana i wywołująca żywe reakcje małych widzów propozycja Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu.

Choć na scenie mamy tylko dwie bohaterki, Kapitankę Czarną (Bożena Oleszkiewicz) i Kapitankę Białą (Patrycja Rojecka), to oglądamy pełne atrakcji i emocji przedstawienie. Pomysłowa scenografia i różnorodność rekwizytów autorstwa Klaudii Laszczyk umożliwiają aktorkom wykazanie się wszechstronnymi umiejętnościami. Zobaczymy i żonglerkę, i akrobacje. Rakieta – główny punkt scenograficzny – może stać się tablicą do rysowania kredą, toaletką z lusterkiem, w której się przeglądają postaci czy służyć do gry w gumę. Do tego pluszowe kolorowe sześciany, do których chcemy się przytulić oraz wełniane żółte kulki, którymi bez obawy możemy się rzucać i już twórcy „Kolorowo” zapraszają dzieci nie tylko do zabawy, ale i do rozmowy o tak istotnej części nas samych jak uczucia.

Więcej w „Tygodniku Wałbrzyskim”.

Fot. użyczone/Waldemar Łomża

15 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica