Na sygnale, Polecamy

Groził, że potnie kobiecie twarz. Zabrał 2500 złotych

Kryminalni zatrzymali 38-latka, który dokonał rozboju w jednym z lokali w Śródmieściu Wałbrzycha. Mężczyzna grożąc pracownicy nożem do tapet ukradł 2500 tys. zł. Może trafić za kratki nawet na 12 miesięcy.

Do zdarzenia doszło przed tygodniem w środę w nocy. Mężczyzna wszedł do lokalu w centrum miasta w kominiarce na głowie oraz rękawiczkach i zaatakował nożem do tapet pracownicę. Sprawca grożąc kobiecie pocięciem twarzy zażądał wydania gotówki z kasy. Jego łupem padło 2500 złotych.

Wałbrzyscy policjanci zaraz po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli czynności operacyjne. Dzięki szybkiej reakcji już kilka godzin po napadzie zatrzymali podejrzanego w jednym z mieszkań przy ul. Wajdy.

Teraz 38-latek stanie przed sądem. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Sędzia zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na miesiąc.

Fot. ilustracyjne

 

19 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica