Polecamy, Sport

Idzie za Odrę

Kapitan AZS PWSZ Małgorzata Mesjasz opuszcza wałbrzyski klub i przenosi się do Niemiec. Od nowego sezonu nasza piłkarka zagra w 1. FFC Turbine Poczdam. Niemiecka drużyna to 3. zespół poprzednich rozgrywek Bundesligi, a w przeszłości sześciokrotny mistrz Niemiec, trzykrotny zdobywca Pucharu Niemiec i dwukrotny triumfator Ligi Mistrzów.

Małgorzata Mesjasz przez 5 sezonów broniła barw AZS PWSZ. Teraz spróbuje swych sił w zagranicznym klubie. Jeszcze jako piłkarka akademickiej drużyny z Wałbrzycha zawodniczka wystąpiła w Popradzie w towarzyskim spotkaniu Polski ze Słowacją. Co ciekawe w tym samym spotkaniu, ale po przeciwnej stronie boiska, zagrała inna zawodniczka AZS PWSZ, Klaudia Fabova. Gospodynie wygrały 1:0, a gola zdobyła…. Fabova, która pojawiła się na murawie w 56 min. Małgorzata Mesjasz grała do 73 min.
Fot. (ben)

16 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica