Aglomeracja Wałbrzyska, FOTOGALERIE, Polecamy, Wałbrzych

Idziemy na rekord – ZOBACZ ZDJĘCIA

Wałbrzyszanie udowodnili, że mają gorące serca. Według wstępnych danych podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać w mieście ok. 150 tys. zł. To pieniądze zgromadzone z datków do puszek oraz licytacji prowadzonych w Starej Kopalni podczas wielkiej fety.

Choć nie ma jeszcze oficjalnych informacji o kwocie, którą udało się zebrać w Wałbrzychu, to już teraz można śmiało powiedzieć o rekordowej zbiórce na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wałbrzyszanie pokazali, że mają wielkie serca. Według szacunków do wieczora w niedzielę zebrano ok. 150 tys. zł. Dojdą jeszcze pieniądze z niezakończonych licytacji internetowych, więc na pewno w Wałbrzychu uda się zebrać więcej niż w jakimkolwiek finale WOŚP dotychczas.

Przypomnijmy, że w tym roku zbierano fundusze na zakup sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Wałbrzyski finał 27 edycji WOŚP jak zwykle odbył się w Starej Kopalni.

Fot. (red)

14 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica