Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Stare Bogaczowice

Jak MeGustar porwał publiczność

W minioną sobotę Stare Bogaczowice obchodziły swoje święto. Dni Gminy zainaugurował wójt Mirosław Lech, a później rozpoczęła się zabawa. Atrakcji było tak wiele, że nikt nie miał prawa narzekać na nudę. A dzieci szczególnie mogły być usatysfakcjonowane.

Pierwsi na scenie pojawili się najmłodsi mieszkańcy gminy z repertuarem tanecznym i wokalnym. Wystąpili także uczniowie szkoły podstawowej w Starych Bogaczowicach. Po występie dzieci, przyszedł czas na pokazy bractwa rycerskiego, muzykę na żywo – zespół „Dziwoludy” oraz rodzinne gry i zabawy.

Przez cały czas otwarta była bezpłatna strefa dla dzieci, gdzie czekały dmuchańce oraz gry i zabawy z animatorami. Nie zabrakło swojskiego jadła i produktów lokalnych wystawców. O godz. 21:00 na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – zespół MeGustar. Koncert zakończył pokaz sztucznych ogni.

Fot. użyczone (UG Stare Bogaczowice)

19 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica