Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Szczawno Zdrój

Jarmark pełną parą

Gwarnie, kolorowo i przepysznie – tak w skrócie można podsumować Jarmark Wielkanocny, który przez dwa weekendowe dni odbywał się w Szczawnie-Zdroju. W hali spacerowej pojawiło się blisko 60 wystawców z całego regionu. Było wszystko, co na najbliższe święta może się przydać.

Do Szczawna-Zdroju zawitały kurczaki, zajączki i baranki. Wyklejane, lukrowane, do ozdoby i zjedzenia na wielkanocnym stole! Kilkudziesięciu wystawców oferowało gościom przetwory z własnych gospodarstw, miody, sery, domowe wypieki, a także prace malarskie, krawieckie oraz wszelkie wyroby rękodzielnicze – biżuterię, torby, ceramikę czy kosmetyki.

O zabawę i edukację pociech zadbały w sobotę Ślężańskie Miody oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. T. Boya-Żeleńskiego w Szczawnie-Zdroju, a w niedzielę gości, zwłaszcza tych najmłodszych, którzy wraz z rodzicami tłumnie stawili się w Hali Spacerowej bawiła grupa Kamayu Art.

Fot. użyczone (UM Szczawno-Zdrój)

26 marca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica