Kultura, Polecamy

Jaś i zagubiona skarpetka

W najbliższą niedzielę, 12 listopada 2017 na scenie Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu zobaczymy spektakl w reżyserii Jacka Timingeriu pt. „Władca skarpetek”. Start, jak zawsze o 12:30. Na spektakl zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 3+.

wladca_skarpetek_listopad_2017

„Władca skarpetek” opowiada o niezwykłych przygodach małego Jasia, który w poszukiwaniu zagubionej skarpetki wyrusza nocą w magiczną podróż po swoim domu. Wyprawa ta okazuje się intrygującą przygodą pełną dźwięków, rytmów, muzyki i innych zmysłowych doznań, które towarzyszą bohaterowi oraz widzom przez cały spektakl. Żeby dowiedzieć się, gdzie podziała się jego zguba, Jaś wkracza w świat ożywionych książek, słoików, zabawek, naczyń i innych przedmiotów. Przy okazji tej wyjątkowej podróży uczy się między innymi szacunku dla otaczających go rzeczy oraz konieczności utrzymywani porządku w domu. Bilety: normalny – 18 zł, ulgowy – 16 zł.

Fot. użyczone (TLiA)

11 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica