Na sygnale, Polecamy

Jechała od krawężnika do krawężnika

Krótko po zgłoszeniu policjanci zatrzymali 37-letnią mieszkankę Wałbrzycha. Kobieta mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie kierowała samochodem osobowym.

W zeszłą sobotę (11 maja) dyżurny został poinformowany przez innych użytkowników dróg o samochodzie osobowym jadącym „wężykiem” ul. Ogrodową. Ponieważ istniało podejrzenie, iż kierujący może być pod wpływem alkoholu na miejsce natychmiast skierowano policyjny patrol. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli samochód. Za kierownicą siedziała 37-letnia mieszkanka Wałbrzycha. Kobieta była pijana. W organizmie miała blisko 3 promile alkoholu. Zatrzymana oświadczyła, że po kłótni z partnerem wsiadła do samochodu, ale przejechała tylko 300 m więc… nic strasznego się nie stało. Teraz sprawa trafi do sądu. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.
Fot. ilustracyjne

13 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica