Na sygnale, Polecamy

Jeden ukradł portfel, drugi sprzęt elektroniczny

W poprzedni czwartek po południu policjanci z Wałbrzycha zatrzymali 39-latka, który w ostatnim czasie trzykrotnie dokonał kradzieży sprzętu elektronicznego ze sklepów znajdujących się przy ul. 1 Maja w Wałbrzychu. Dzień później za kradzież portfela z dokumentami oraz późniejsze wykorzystanie karty płatniczej w ręce mundurowych wpadł 24-latek.

Ostatniego sierpnia funkcjonariusze otrzymali informację o kradzieży w jednym ze sklepów w dzielnicy Sobięcin. Według zgłoszenia nieznana wtedy osoba ukradła kamerę oraz aparat cyfrowy o wartości blisko 2,2 tys. zł. W toku wykonanych działań mundurowi zatrzymali w miniony czwartek około godziny 7:00 przy ul. Niepodległości 39-letniego wałbrzyszanina. Podczas czynności procesowych policjanci udowodnili podejrzanemu popełnienie innych dwóch przestępstw, podczas których z innego ze sklepów w tym samym miejscu zginął sprzęt elektroniczny o wartości 1500 złotych.
Dzień później nad ranem policjanci zatrzymali przy ul. Batorego w Wałbrzychu 24-latka, który 18 czerwca wykorzystał nieuwagę pokrzywdzonej i ukradł z jej torebki portfel z dokumentami oraz kartą płatniczą. Zanim 22-latka zorientowała się, że padła ofiarą przestępstwa, wałbrzyszanin 6-krotnie wykorzystał kartę płacąc nią za zakupy za terenie miasta.
Obaj podejrzani podczas przesłuchań przyznali się do zarzucanych im czynów, usłyszeli zarzuty i staną teraz przed sądem. 39-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. 24-latek może spędzić za kratami 10 lat w związku z tym, że dokonał włamań na konto bankowe.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

9 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica