Aglomeracja Wałbrzyska, Jedlina Zdrój, Polecamy

Jedlina-Zdrój zawsze atrakcyjna

Zakończył się długi, majowy weekend. Mieszkańcy Jedliny oraz przybyli turyści mogli go spędzić w mniej lub bardziej aktywny sposób. Miasto zorganizowało kilka atrakcji takich jak Festiwal Pentaque, turniej piłki nożnej dla dzieci, zabawę majówkową, a w Pałacu Jedlinka można było uczestniczyć w Rajdzie Arado i inscenizacji „Skarby Jedlinki”, a także zwiedzić Pałac nocą.

Dla turystów i kuracjuszy była to znakomita okazja do poznania pięknego miasta. Dało się zauważyć, że wiele osób właśnie Jedlinę-Zdrój wybrało do spędzenia wolnego czasu. Dużym zainteresowaniem cieszyła się otwarta w grudniu 2017 roku wieża widokowa na Borowej. Całe rodziny z dziećmi dzielnie pokonywały strome podejścia, aby zachwycać się zapierającym dech w piersiach widokiem, rozciągającym się na Góry Sowie, masyw Ślęży, oraz panoramę Karkonoszy, bo przy dobrej pogodzie z wieży można zobaczyć Wielką Sowę, Śnieżkę a nawet wrocławski Sky Tower.

Turyści chętnie korzystali także z Parku Linowego, toru saneczkowego oraz dobrze przygotowanych ścieżek spacerowych, rowerowych czy też skateparku.

Jedlina-Zdrój zachwyca o każdej porze roku, jednak wiosna to dobry czas na zapoznanie się z szeroką ofertą inwestycyjną gminy. Rozmowy z turystami przekonują, że wiele osób chętnie zamieszkałoby w mieście. Piękno przyrody, spokój i dobre połączenie z większymi miastami powoduje zainteresowanie terenami pod zabudowę jednorodzinną.

Gmina chętnie wita nowych mieszkańców i służy pomocą w znalezieniu swojego wymarzonego miejsca. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Jedliny dostępną na stronach internetowych urzędu lub też osobiście. Wiele terenów czeka na nowych inwestorów, a oferta stale jest poszerzana. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.bip.um.jedlina.pl oraz www.jedlinazdroj.eu  lub można je uzyskać pod numerem telefonu 74 851 09 63.

Fot. użyczone (UM Jedlina-Zdrój)

10 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica