Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Szczawno Zdrój

Jednogłośne absolutorium

Przy 15 głosach za burmistrz Szczawna-Zdroju Marek Fedoruk otrzymał absolutorium z wykonania budżetu gminy za 2018 rok. Za wotum zaufania dla gospodarza uzdrowiskowego miasta głosowali wszyscy miejscy rajcy.

Radni jednogłośnie potwierdzili, że zarówno sytuacja finansowa gminy, jak i poziom realizacji inwestycji, są na bardzo dobrym poziomie, a gmina zarządzana jest efektywnie. Znalazło to także uzasadnienie w opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej.
– Dziękuję radzie, pracownikom i mieszkańcom Szczawna-Zdroju za wszystkie uwagi, opinie i pomysły. Dziękuję za zaufanie i współpracę – podkreśla burmistrz Marek Fedoruk. Wolę dobrej współpracy i realizacji wspólnych działań na rzecz gminy i mieszkańców podkreślił także przewodniczący Rady Miejskiej Szczawna-Zdroju Michał Broda.
Gmina zakończyła 2018 rok nadwyżką budżetową. Poziom wydatków inwestycyjnych osiągnął blisko 23 proc. w porównaniu do wszystkich wydatków i był najwyższy od 2015 roku.
Fot. użyczone (UM Szczawno-Zdrój)

18 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica