Aktualności, Polecamy

Jesteś przedsiębiorczy? Przyjdź do ZUS

Od 11 do 15 września będzie można skorzystać z bezpłatnych szkoleń i konsultacji w ramach organizowanego przez ZUS ,,Tygodnia Przedsiębiorcy”. Warto skorzystać z tej formy „pomocy”, tym bardziej, że udział w szkoleniach jest bezpłatny.

tydzien_przedsiebiorcy

Wałbrzyski oddział ZUS zaprasza od 11 do 15 września płatników składek oraz tych, którzy tymi płatnikami dopiero zamierzają zostać, na „Tydzień Przedsiębiorcy”. Podczas bezpłatnych szkoleń omówione zostaną tematy, które powinny zainteresować klientów Zakładu. Będzie mowa m.in. o zasadach rozliczania oraz wypłatach świadczeń krótkoterminowych z ubezpieczeń społecznych, czy o obowiązkach osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Zostaną także przedstawione planowane w przepisach zmiany i udogodnienia dla płatników (e-składka oraz elektroniczne zwolnienia lekarskie). Dodatkowo poruszone będą tematy delegowania pracowników za granicę oraz zatrudniania cudzoziemców.

ZUS do współpracy zaprosił specjalistów z inspekcji pracy, urzędu skarbowego, urzędu pracy, oraz straży granicznej. Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Po każdym spotkaniu będzie można skorzystać z porad specjalistów.

Fot. użyczone/ZUS

9 września 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica