Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Wałbrzych

Jeszcze możesz wygrać bilety na Kabaret Moralnego Niepokoju!

Grupa wystąpi w Wałbrzychu już w najbliższą niedzielę (8 października) w Aqua-Zdroju. Kabareciarze zaprezentują swój najnowszy program „Maj zaczyna się we wtorek”. Mamy do rozdania dla was jeszcze dwie podwójne wejściówki.

kmn

Jak mówią artyści w swoim nowym programie stawiają pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadają na nie, bo „głupio tak o coś spytać i cisza”. Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju twoje życie nigdy już nie będzie takie samo. Chcesz się o tym przekonać?

Mamy dla naszych czytelników dwie ostatnie wejściówki na występ, który zaplanowano 8 października (niedziela) o godz. 16:00 w hali Aqua-Zdroju w Wałbrzychu. Co trzeba zrobić, żeby je dostać? Wymyślcie i napiszcie rymy związane z nazwą kabaretu. Najbardziej kreatywne i najśmieszniejsze propozycje zostaną nagrodzone biletami. Dwie osoby wygrają podwójne wejściówki. Ale UWAGA! Na propozycje rymów czekamy tylko do najbliższej środy do godz. 12:00 pod adresem poczty elektronicznej: piasecki@nww.pl. Wysyłajcie rymy w temacie wpisując Kabaret Moralnego Niepokoju oraz podając imię, nazwisko oraz numer telefonu. Dotąd wejściówki wygrali: Karolina Gruszecka, Bogusław Kośnik, Paulina Lechman i Krzysztof Dziobek.

Bilety na występ cały czas można kupować za pośrednictwem stron: biletynakabarety.pl i biletyna.pl. Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr telefonu: 693-062-880.

Fot. użyczone/materiały prasowe

2 października 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica