Aktualności, Polecamy

Kierowcy, uważajcie na Strzegomskiej

Już dobrych kilka dni temu miały ponownie ruszyć prace drogowe związane z dokończeniem remontu ulicy Strzegomskiej w Wałbrzychu. Jednak tak naprawdę roboty w tym miejscu rozpoczną się prawdopodobnie dopiero w ten poniedziałek (22 maja).

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 75

Prawdopodobnie, bo nie ma pewności czy wykonawca po raz kolejny nie przesunie terminu rozpoczęcia robót. Na czas remontu ul. Strzegomska ma być całkowicie zamknięta dla ruchu samochodów ciężarowych. Przypomnijmy, że objazd wytyczono ulicami: Uczniowska – de Gaulle’a – Wieniawskiego – Długa – Wrocławska – Armii Krajowej – Wrocławska – Parkowa – 11 listopada – Noworudzka. Dlatego kierowcy ciężarówek powinni już uzbroić się w cierpliwość, bo w niektórych miejscach mogą tworzyć się korki.

Ruch samochodów osobowych przez ul. Strzegomską będzie odbywać się natomiast w sposób ograniczony, z wyłączeniem odcinków całkowicie zamkniętych dla ruchu, w następujących etapach: etap I – rondo ul. Uczniowska – skrzyżowanie z ul. Orkana, etap II – skrzyżowanie z ul. Orkana – skrzyżowanie z ul. Zagórzańską, etap III – skrzyżowanie z ul. Zagórzańską – skrzyżowanie ul. Strzegomska – Świdnicka – Noworudzka – 11 Listopada. Nie wiadomo niestety w jakich dniach fragmenty ulicy będą zamykane. O tym prawdopodobnie dopiero w ciągu Kiku najbliższych dni wykonawca poinformuje Zarząd Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu.

Kierowcy są nieco zdezorientowani, bo spodziewali się, że ulica będzie zamknięta już w ubiegłym tygodniu, ale tak się nie stało. – Prace ruszą od poniedziałku. Nowy wykonawca naprawi błędy poprzedniego i dokończy inwestycję – tłumaczy Bogusław Rogiński, zastępca dyrektora ZDKiUM.

SCB

Fot. (red)

 

21 maja 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica