Na sygnale, Polecamy

Kolega okradł kolegę w pracy

Trzeba mieć oczy dookoła głowy i uważać nawet w miejscu pracy, by nie zostać okradzionym. Młody chłopak w jednej z wałbrzyskich firm chyba o tym zapomniał, bo ktoś ukradł mu z szafki pracowniczej telefon wart 1000 zł.

????????????????????????????????????

Zgłoszenie o kradzieży policjanci otrzymali pod koniec sierpnia. Z przekazanych informacji wynikało, że złodziej wygiął drzwiczki w szafce pracowniczej i ze środka ukradł telefon komórkowy o wartości 1000 zł. Po miesiącu mundurowi pracujący nad sprawą zatrzymali 47-letniego mężczyznę podejrzanego o to przestępstwo. Jest to pracownik firmy, w której obaj panowie pracowali. Prawdopodobnie widział jak pokrzywdzony 19-latek chowa telefon do szafki i wykorzystał odpowiedni moment, by ukraść urządzenie.

Zatrzymany mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwu grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. ilustracyjne

24 września 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica