Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy

Koncertowy plac zabaw w przedszkolu

Świdnicki Ośrodek Kultury i pracownicy wałbrzyskiego zakładu TMMP w ramach programu „Pomoc z Toyoty” zorganizowali w miniony piątek nietypowe wydarzenie. Był to koncert dla dzieci z przedszkola nr 15 w Świdnicy.

Dla około 100 najmłodszych widzów wystąpił zespół Luna Park, który oprócz własnych utworów zagrał też piosenki znane przez wszystkich przedszkolaków, takie jak „Jagódki” czy „Koła autobusu”. Występ odbył się na placu zabaw przy przedszkolu i zainspirował wielu młodych uczestników do tańca i wspólnego śpiewania.
Dzieci miały też okazję wykonać wspólnie z wolontariuszami grzechotki, modelowane balony, pograć na bum bum rurkach i dostać pamiątkowe, natychmiastowe zdjęcie z aparatu Instax. Mimo zmiennej pogody, wydarzenie trwało godzinę i wszyscy chętni mieli okazję sfotografować się z wokalistą Luna Park.
Wydarzenie zostało zrealizowane ze środków Świdnickiego Ośrodka Kultury oraz Toyota Motor Manufacturing Poland we współpracy z Przedszkolem Miejskim nr 15 w Świdnicy.
Fot. użyczone (Świdnicki Ośrodek Kultury)

3 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica