Aktualności, Polecamy

Koniec z parkowaniem za złotówkę

Wkrótce w tzw. pierwszej strefie parkowania w Wałbrzychu zmienią się zasady opłacania postoju. Zdecydowali o tym radni. Nie będzie już możliwości pozostawienia samochodu na 20 minut, płacąc za to złotówkę. Pierwsza godzina parkowania w ścisłym centrum miasta będzie nas kosztować 3 zł.

Klamka zapadła i uchwała została przyjęta. Na razie kierowcy zostawiający swoje pojazdy na 20 minut np. na placu przy ul. Rycerskiej w Wałbrzychu, płacą za taką możliwość złotówkę. Niebawem jednak to się zmieni. W ścisłym centrum miasta w tzw. pierwszej strefie będzie można kupić bilet parkingowy na minimum godzinę. I trzeba będzie za to zapłacić 3 zł. – To nie jest podwyżka, a jedynie ujednolicenie zasad w całym mieście. Znosimy jedynie możliwości pozostawienia auta na 20 minut za złotówkę. Parkowanie będzie możliwe tylko po opłaceniu postoju za pełną godziny – informuje Bogusław Rogiński, wicedyrektor Zarządu Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu.
Krótko mówiąc, niedługo bez względu na to czy zaparkujemy w ścisłym centrum miasta na 10 czy 50 min, zapłacimy za taką przyjemność 3 zł.
Fot. ilustracyjne

1 września 2019

ONE COMMENT ON THIS POST To “Koniec z parkowaniem za złotówkę”

  1. Andrzej napisał(a):

    Ceny i opłaty w górę , likwidacja w ścisłym centrum miasta toalety publicznej jedna zasypana a druga nad halą targową to udogodnienia dla podróżnych , turystów .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica