Aktualności, Polecamy

Kosiniak-Kamysz: Dostrzegam odrodzenie

Tak o działaniach swojej partii w powiecie wałbrzyskim mówił szef PSL, który przyjechał do Wałbrzycha z jednodniową wizytą. Prezes Ludowców spotkał się z lokalnymi działaczami, mówił o programie partii na wybory samorządowe i o ewentualnym kandydacie na prezydenta miasta.

– Przyjechałem na Dolny Śląsk i od razu usłyszałem wiele radosnych informacji – mówi Władysław Kosiniak-Kamysz. – Powiększył się klub parlamentarny we Wrocławiu, utworzony został klub federacyjny PSL i Unii Europejskich Demokratów. Mogę wszystkich zapewnić, że do wyborów samorządowych idziemy samodzielnie jako PSL – mówi szef Ludowców.

Władysław Kosiniak-Kamysz przebywając w Wałbrzychu odwiedził starostwo, gdzie spotkał się z przedstawicielami zarządu powiatu, a następnie z lokalnymi działaczami rozmawiał w siedzibie PSL na placu Magistrackim.

– Jeśli mówimy o modernizacji dróg na terenie powiatu wałbrzyskiego, to efekt jest imponujący. Plan stu kilometrów zmodernizowanych dróg na stulecie niepodległości jest bardzo ambitny. W Wałbrzychu i powiecie wałbrzyskim widzę dużą determinację wśród członków PSL. Dążą oni do wystawienia własnego kandydata na prezydenta miasta. Myślę, że jest to odrodzenie partii na Dolnym Śląsku, a w powiecie wałbrzyskim szczególnie – kończy Kosiniak-Kamysz.

SCB

Fot. (red)

4 lutego 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica