Na sygnale, Polecamy

Kradł narzędzia, a w domu miał narkotyki

Znów nieuczciwego pracownika zatrzymali policjanci z Wałbrzycha. Okazało się, że 29-latel kradł elektronarzędzia. Jakby tego było mało, funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu także narkotyki. 

Kryminalni ustalili, że za włamaniem do skrzyni z elektronarzędziami i kradzieżą mienia o wartości 4250 zł z jednego z wałbrzyskich zakładów pracy stoi 29-letni pracownik firmy. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w minioną środę po południu przy ul. Uczniowskiej. Część skradzionych narzędzi policjanci odzyskali jeszcze w tym samym dniu.

W trakcie czynności procesowych mundurowi przeszukali także miejsce zamieszkania 29-latka i ujawnili środki odurzające w postaci marihuany, z których można byłoby wykonać ponad 250 porcji handlowych tego narkotyku.

Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za kradzież z włamaniem oraz posiadanie narkotyków. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat. Prokurator rejonowy zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

1 grudnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica