Na sygnale, Polecamy

Kradł w sklepach głównie alkohol i papierosy

Policjanci z Dzierżoniowa na gorącym uczynku złapali złodzieja, który okradał sklep spożywczy w Niemczy. Gdy na miejsce przyjechali mundurowi 26-latek wynosił właśnie swoje łupy i ukrywał niedaleko lokalu. Po schwytaniu okazało się, że ma na koncie więcej podobnych „skoków”.

Zlodzieje_torebek

Okazało się, że 26-latek przez wybitą szybę dostał się do wnętrza sklepu, skąd zabrał papierosy i drogi alkohol. Artykuły wynosił i chował je w pobliżu marketu. Wartość skradzionych towarów to blisko 3 tys. zł. Był mocno zaskoczony widokiem policjantów, którzy schwytali 26-latka na gorącym uczynku.

Policjanci wyjaśniając tę sprawę udowodnili zatrzymanemu jeszcze inne podobne przestępstwa, jakie wcześniej popełnił na terenie powiatu. Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna okradał sklepy z artykułów spożywczych, chemicznych i alkoholu. Podejrzany usłyszał ponadto zarzuty uszkodzenia drzwi wejściowych do jednego ze sklepów oraz uszkodzenia zaparkowanego na ulicy samochodu.

Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. ilustracyjne

17 lutego 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica