Na sygnale, Polecamy

Kradł w sklepach sprzęt AGD

Złodziej trzy razy dokonał kradzieży. Nastolatek z Jedliny-Zdroju, którego zatrzymali policjanci wynosił z marketów podstawowy sprzęt gospodarstwa domowego. Mieszkańcowi Jedliny-Zdroju grozi nawet 5 lat za kratkami.

Funkcjonariusze zatrzymali 19-latka w minioną środę po południu w miejscu zamieszkania w Jedlinie-Zdroju. Policjanci w toku wcześniej przeprowadzonych czynności operacyjnych ustalili, że młody mężczyzna trzykrotnie w ciągu ostatniego miesiąca wychodził z marketów  ze sprzętem AGD, nie płacąc za niego.

Podejrzany w trakcie popełniania przestępstw wyniósł ze sklepów między innymi lokówki, prostownice, suszarkę do włosów i żelazko, a także markowy alkohol. Straty właściciele oszacowali na łączną kwotę ponad 2,5 tys. zł.

Nastolatek przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Mieszkaniec Jedliny-Zdroju stanie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwa 19-latek może trafić za kraty więzienia nawet na 5 lat.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

2 grudnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica