Na sygnale, Polecamy

Kradli wazony z nagrobków

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, zatrzymanym przez policjantów z powiatu kłodzkiego, a podejrzanym o liczne kradzieże na cmentarzach. Złodziejom udowodniono ponad 30 tego typu „skoków”.  

kradziez_cmentarze

Łupem sprawców padały głównie kamienne wazony zamontowane na nagrobkach. Grabieży dokonywano jesienią ubiegłego roku na cmentarzach w gminie Bystrzyca Kłodzka. Jak wynika z ustaleń przestępcy działali nocą. Łupy sprzedawali, a następnie dzielili się pieniędzmi.

Policjanci  w końcu ujęli sprawców. Zatrzymani, to mieszkańcy powiatu dzierżoniowskiego, w wieku 18 i 27 lat. Podejrzanym udowodniono ponad 30 kradzieży na cmentarzach. Funkcjonariusze ustalili też, że mężczyźni mają na swoim koncie również dwa włamania do aut i kradzież ze zbiorników paliwa. Jak się okazało 27-latek był już karany. O dalszym losie podejrzanych zdecyduje sąd. Grozi im nawet 10 lat więzienia.

Fot. ilustracyjne/www.dolnoslaska.policja.gov.pl

11 stycznia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica