Kultura, Polecamy

Krzysztof Żarkowski – poszukiwacz harmonii

W Starej Kopalni o swojej szwajcarskiej wyprawie-nagrodzie opowiadał Krzysztof Żarkowski, miłośnik przyrody i świetny fotograf. Wałbrzyszanin jest jednym z laureatów ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Powrót do natury”. Spotkanie przyciągnęło wielu wrażliwych na piękno przyrody.

krzysiek_zarkowski

Jury konkursu, organizowanego przez Agorę i Adama Wajraka, najbardziej rozpoznawalnego przyrodnika w Polsce, zachwyciło się zdjęciem, na którym muflony stojące w śniegu układają się w „zegar”. – Pewna harmonia i wersja czarno-biała, która podkreśla walory fotograficzne, sprawia, że jest to trochę odniesienie do analogu, który kiedyś przez 15 lat zawodowo uprawiałem. Zwróćcie uwagę na fantastyczny układ zwierząt! W terenie jestem od 30 lat. Nie powiedziałem oczywiście, żeby zwierzęta tak mi się ustawiły, to zdarzyło się losowo. Dwie sekundy później wszystko wyglądało już inaczej – mówi Krzysztof Żarkowski.

Fot. Alicja Śliwa

8 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica