Aktualności, Polecamy

Książ i Koleje Dolnośląskie będą współpracować

Umowę podpisali Anna Żabska i Cezary Pacmaj. Teraz turyści, którzy zdecydują się przyjechać Kolejami Dolnośląskimi do Wałbrzycha, aby zwiedzić Zamek Książ, otrzymają 30-procentową zniżkę na zakup biletu kolejowego.

Turyści, którzy przybędą na okolicznościowe wydarzenia, jak choćby Festiwal Kwiatów czy zbliżający się Festiwal Tajemnic otrzymają zniżkę w wysokości 50 procent.

– Jeżeli pasażer z dowolnego miejsca na Dolnym Śląsku, gdzie docierają Koleje Dolnośląskie, kupi bilet relacji „tam i z powrotem” do stacji Wałbrzych Szczawienko, to uzyska rabat w wysokości 30 procent od ceny podstawowej. Jadąc do Wałbrzycha podróżny zgłasza obsłudze, że jego celem jest Zamek Książ, a wracając musi okazać bilet z danego dnia z Zamku Książ. Rabat będzie przyznawany na etapie zakupu biletu. Jeżeli dany pasażer nie okaże biletu z Zamku Książ, będzie musiał dopłacić różnicę na miejscu w pociągu – mówi Cezary Pacmaj.

Fot. (red)

2 sierpnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica