Kultura, Polecamy

Levandek gra Raya Charlesa. Zdobądź bilet

Klub muzyczny A’propos w Wałbrzychu zaprasza w piątek, 2 sierpnia o 20:00 na koncert Zbigniew „Levandek” Lewandowski & Friends Play RAY CHARLES Music. Dla czytelników mamy jedną podwójną wejściówkę.

W tym roku mija 15 lat od odejścia wielkiego Raya Charlesa, a świat wciąż pamięta, jakim niezwykłym i kreatywnym był artystą oraz jak wiele wniósł swoją twórczością i niezwykłymi kreacjami do muzyki rozrywkowej. Najwięksi artyści świata jazzu, bluesa, muzyki pop, nagrywają i wykonują na koncertach jego utwory w ekscytujących nowych interpretacjach, w hołdzie dla wielkiego mistrza. „Levandek” i przyjaciele w 15. rocznicę odejścia Wielkiego Mistrza zagrają jego najbardziej znane utwory w osobistej funkowo/hip-hopowej i grove’owej interpretacji. Skład zespołu: Zbigniew „Levandek” Lewandowski – perkusja/leader, Natalia Lubrano – wokal, Janusz Konefał – gitara, Kajetan Galas – organy Hammonda B3. Kontakt: recepcja tel. 74 8404049, 500296755. Bilety: 30 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu. Aby wygrać zaproszenie do 31 lipca do godziny 12:00, prosimy wysłać mail na adres: sekretariat@walbrzyski.pl w temacie wpisując Levandek, a w treści prosimy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie o wygranej.
Red. (ala)
Fot. użyczone/A’propos

29 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica