Polecamy, Sport

Lewandowski podwójnym Mistrzem Polski

Rozegrane w Kołobrzegu Mistrzostwa Polski Skrzatów w tenisie ziemnym przyniosły podwójny sukces Dawida Lewandowskiego. Reprezentant KT Szczawno-Zdrój zdeklasował rywali wygrywając rywalizację w grze pojedynczej oraz deblu.

Najlepsi tenisiści kategorii Skrzat zameldowali się w Kołobrzegu, aby wziąć udział w Mistrzostwach Polski. Na starcie nie mogło zabraknąć przedstawicieli szczawieńskiego klubu. W eliminacjach z rywalizacją pożegnał się Goran Burbo, do III rundy dotarł Filip Kosiński, a na ćwierćfinale swój udział zakończył Jan Kluczyński.
Prawdziwym objawieniem niedawnych mistrzostw okazał się za to Dawid Lewandowski, który wywalczył tytuły Mistrza Polski Skrzatów w singlu oraz deblu. W finale gry pojedynczej tenisista z uzdrowiska po bardzo zaciętej walce pokonał Alana Ważnego 3:6, 6:4, 11:9. W deblu obaj zawodnicy połączyli siły i w meczu o końcowy triumf odprawili duet Januchowski – Wygona 6:0, 6:2.
fot. użyczone
(ben)

9 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica