Aktualności, Polecamy

Majowe spacery w Wojsławicach

Arboretum w Wojsławicach, jeden z najpiękniejszych parków w Europie, położone jest w pobliżu Niemczy. Od roku 1988 jest filią Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Wrocławskiego. Warto to miejsce odwiedzić. Zwłaszcza podczas majówki.

wojslawice_majowka

Pasjonaci roślin znajdą tu ponad 11 tysięcy różnych gatunków i odmian roślin oraz 3 unikatowe Polskie Kolekcje Narodowe. Na maj zaplanowano wiele atrakcji dla zwiedzających. I tak od 1 do 3 maja, codziennie, Inspektor Arboretum Hanna Grzeszczak-Nowak wraz z współpracownikami zapraszają w południe na ciekawe tematyczne spacery. Ze względu na panujące ochłodzenie kwitną w pełni magnolie, pierisy, drzewa owocowe, pigwowce i wiele różaneczników. Wciąż kwitną łany narcyzów, pierwiosnki, ciemierniki i spacer nawet przy chłodniejszej pogodzie może dostarczyć wiele pięknych widoków i chwil prawdziwego relaksu wśród wspaniałej przyrody.

Fot. użyczone

1 maja 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica