Kultura, Polecamy

Malarstwo, rysunek i obiekty świetlne

Stara Kopalnia zaprasza na zbiorową wystawę malarstwa, rysunku oraz obiektów świetlnych, w której udział wezmą Marlena Promna, Piotr Saul, Luiza Zimerman, Michał Węgrzyn, Karolina Balcer oraz Katarzyna Tomaszewska. W ramach wystawy artyści zaprezentują sześć odmiennych przejawów depercepcji.

Tytułowe pojęcie odnosi się do dekonstrukcji w ramach percepcji i do tego, że możliwe formy jej interpretacji i kreacji nie mają praktycznie ograniczeń. Słowo depercepcja, które nie funkcjonuje powszechnie w języku powstało w rezultacie namysłu nad dekonstrukcją w kontekście imaginacyjnego lub iluzyjnego przekształcenia rzeczywistości. Podczas gdy dekonstrukcja odnosi się do treści, depercepcja odnosi się do formy w granicach naoczności.

Na wystawę zbiorową „Depercepcje” zaprasza Stara Kopalnia w Wałbrzychu wspólnie z Ośrodkiem Kultury i Sztuki we Wrocławiu (OKiS). Wernisaż zaplanowano w najbliższy czwartek, 28 grudnia. Prace młodych artystów będzie można natomiast oglądać codziennie w godz. 10:00-18:00 do 30 stycznia przyszłego roku. Wstęp na wystawę jest wolny.

Fot. użyczone/materiały organizatorów

27 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica