Kultura, Polecamy

Mali i duzi mile widziani

W pierwszy majowy weekend zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na spektakle dla dzieci w każdym wieku. Już 5 maja o godz. 12.30 zobaczymy spektakl „Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela”. Tego samego dnia zapraszamy najnaje na przedstawienie „Dom”.

„Zaskórniaki…” to spektakl dla widzów 6+ na podstawie znanej książki Grzegorza Kasdepkego, który na wesoło oswaja nas z trudnymi pojęciami z dziedziny ekonomii. Poznamy Ogród Dziwnych Stworów Ekonomicznych, czyli specjalne Zoo, zamieszkiwane przez różne dziwolągi: debet, fiskus, podatki, popyt i podaż. W tym niezwykłym ogrodzie dużo się dzieje: niektóre stworzenia dopiero się rozwijają, inne mają problem z wielkością, jeszcze inne muszą być umieszczone w formalinie i zabezpieczone. Kogo jeszcze spotkamy w ogrodzie? Przyjdźcie i przekonajcie się sami.
Spektakl dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz gminy Wałbrzych.
Najmniejsze dzieci, tzw. najnaje (do 3. roku życia) zapraszamy również 5 maja na godz. 16.00 na spektakl „Dom”, podczas którego wspólnie będziemy budować nasz dom – świat. Nie zabraknie zabaw związanych z ruchem i rytmem, działań plastycznych, dźwięków. Będzie można oglądać, dotykać, wąchać, doświadczać. Wspólne budowanie domu odbędzie się w Teatrze na Małej Scenie.
Bilety na spektakle:
„Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela” – 16 zł (dzieci), 19 zł (dorośli)
„Dom” – 20 zł (dzieci i dorośli)
Kasa biletowa teatru, tel. 74 666 73 41 – czynna w weekendy na godzinę przed spektaklem. Kup bilet on-line na: www.bilety.teatrlalek.walbrzych.pl.
Fot. użyczone/K. Lemańska

5 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica