Na sygnale, Polecamy

Małolata wydłubała małemu kotu oko

To przerażające czego dopuściła małoletnia dziewczynka z Wałbrzycha. Według ustaleń policji częściowo… oślepiła kota. Szybka interwencja weterynarza nie pomogła. Mimo operacji oka nie udało się uratować. Małoletnią zajmie się teraz Sąd Rodzinny.

policja111

Tragiczne wydarzenia dla czworonoga rozegrały się w miniony wtorek około godziny 19:00. To wtedy doszło do okaleczenia ośmiomiesięcznego kotka. Nieznany sprawca wydłubał zwierzęciu jedno oko! – Gdy właściciele pupila wrócili do domu byli przerażeni. Zwierzak natychmiast trafił do weterynarza, który z góry oznajmił, że kota trzeba poddać operacji. Niestety oka nie udało się uratować. W międzyczasie ustalono kto skrzywdził małego zwierzaczka. Okazało się, że oprawcą jest małoletnia dziewczynka, poniżej 13 roku życia, sąsiadka poszkodowanych – informuje podkom. Joanna Żygłowicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

O całym zdarzeniu młode małżeństwo powiadomiło policję. Ponadto z relacji osób, którym dziewczynka jest znana, wynika, że to nie był jej pierwszy podobny wybryk. Wcześniej miała się znęcać nad szczeniakiem. Teraz dziewczynką zajmie się Sąd Rodzinny.

Przypomnijmy tylko, że to rodzice są przedstawicielami ustawowymi swojego nieletniego dziecka i to oni odpowiedzialni są za zachowanie swojej pociechy.

Fot. ilustracyjne

27 maja 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica