Aglomeracja Wałbrzyska, Czarny Bór, Polecamy

Masz pomysł? Działaj!

Iluminacje świąteczne w Borównie, ławki na boisku sportowym w Grzędach, zakup obrusów i firanek do świetlicy w Jaczkowie, modernizacja infrastruktury sportowej w Witkowie – to tylko kilka przykładowych inwestycji zrealizowanych z funduszów sołeckich w Czarnym Borze.

pieniadze_wachlarz

We wrześniu na zebraniach wiejskich możesz zdecydować na co przeznaczyć fundusze na kolejny rok. Jeżeli masz pomysł zgłoś go już dziś i zmień wygląd swojego sołectwa.

Wnioskowane zadanie można zgłosić wypełniając specjalny formularz, który można pobrać ze strony internetowej Urzędu Gminy w Czarnym Borze i złożyć go najpóźniej w wyznaczonym dniu zebrania wiejskiego u sołtysa swojej miejscowości. Można też do końca sierpnia wysłać formularz pocztą (decyduje data wpływu) lub złożyć osobiście w urzędzie gminy w biurze podawczym albo elektronicznie wysłać na adres e-mail biuro.podawcze@czarny-bor.pl.

Więcej informacji o możliwości dofinansowania inwestycji można uzyskać w siedzibie urzędu lub pod nr tel. 74 8450 139 (wew. 22), a także bezpośrednio u sołtysów.

Fot. ilustracyjne

13 sierpnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica