Medale tuż przed pucharem

W dobrych humorach z zapaśniczych mistrzostw Polski młodzików wrócili zawodnicy ZLKS Zagłębie. Wałbrzyszanie zdobyli dwa medale. Tymczasem już w najbliższą sobotę (18 listopada) w Aqua-Zdroju czeka nas Puchar Polski juniorów  w stylu klasycznym oraz XV memoriał Bogusława Dąbrowskiego.

zlks_zaglebie_medale

W Raciborzu, gdzie odbywały się MP młodzików, na podium stanęli dwaj zapaśnicy Zagłębia. Srebrny medal w wadze 38 kg wywalczył Mateusz Ropiak, a brązowy krążek w kat. 55 kg wywalczył Oskar Wawrzyszyn.

Wielu wałbrzyszan zobaczymy w nadchodząca sobotę (18 listopada), podczas zapaśniczego Pucharu Polski juniorów w stylu klasycznym, który odbędzie się w hali Aqua-Zdroju. Będzie to jednocześnie XV memoriał Bogusława Dąbrowskiego. Na matach wystąpi ponad 100 zawodników z 30 klubów z całej Polski. Walki eliminacyjne potrwają od 9:30 do 13:30. Po 16:00 zaplanowano baraże, a później walki finałowe. Wstępna zawody jest bezpłatny.