Aktualności, Polecamy

Mieszkańcy Piaskowej Góry mają miejsce do wypoczynku

Przy ulicy Dunikowskiego otwarty został Ogródek Jordanowski. To dla okolicznych mieszkańców bardzo ważne wydarzenie. Inicjatorzy tego przedsięwzięcia nie zamierzają jednak spoczywać na laurach i już mają plany dalszej rozbudowy ogródka.

– Kolejny etap modernizacji tego miejsca za nami. Przez wiele lat zaniedbane, teraz wraca do życia. Udało nam się już zbudować ładny plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej, do koszykówki. Mamy oświetlenie, a będziemy chcieli jeszcze zamontować tutaj monitoring oraz wyremontować boisko do piłki nożnej – mówi prezydent Roman Szełemej.

Jednocześnie prezydent i pomysłodawcy utworzenia tego miejsca apelują do mieszkańców, by wspólnymi siłami dbać o ten ogródek, który ma służyć wszystkim mieszkańcom tej dzielnicy.

– Ja dziękuję za zaangażowanie, za zarażenie mieszkańców ulicy członkom Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Bardzo dziękuję za głosy oddane na nasz proejkt. Dziękuję, że głosowaliście na nasz drugi projekt oraz ten trzeci obecny. Pamiętam jeszcze symbol tego miejsca z dawnych lat. Słynną rakietę i mam nadzieję, że w przyszłości ona tutaj również do nas wróci – mówi Danuta Marosz, inicjatorka rewitalizacji ogródka jordanowskiego.

Całkowity dotychczasowy koszt rewitalizacji ogródka jordanowskiego wyniósł nieco ponad 3 mln zł.

red

4 lipca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica