Aglomeracja Wałbrzyska

Mikołaj w Szczawnie-Zdroju

Szczawieńskie placówki oświatowe odwiedził 6 grudnia osobiście Św. Mikołaj. Słodkości z tej okazji powędrowały do młodzieży z Publicznego Gimnazjum, starszych klas Miejskiej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Zespołu Szkół Specjalnych tzw. „Zucha”.

 

Uczniowie młodszych klas spotkali się z Mikołajem na sali gimnastycznej. Każde dziecko otrzymało paczkę od Świętego po tym, jak ów upewnił się, że było ono grzeczne i dobrze się uczyło. Okazało się, że w szczawieńskiej szkole wszystkie dzieci uczą się doskonale i chcą zostać lekarzami, weterynarzami, nauczycielami i na koniec ku uciesze gościa z Laponii – Mikołajami. Później Mikołaj powędrował do najmłodszych i odwiedził Przedszkole Miejskie, gdzie czekały już na niego roześmiane, radosne i ciekawe maluchy. Podobnie jak dzieci ze szkoły, tak i przedszkolaki wykazały się wiedzą nt. Świętego Mikołaja. Były piękne, wierszyki, piosenki i kolędy, a wszystko po to, by zdobyć mikołajowe względy. Każde dziecko z Przedszkola ma zdjęcie pamiątkowe z Mikołajem, od którego otrzymało paczkę. Wizyta Mikołaja w szczawieńskich placówkach oświatowych przyniosła dużo radości dzieciom i uczniom, a Mikołajowi dużo satysfakcji oraz prezent w postaci roześmianych i szczęśliwych twarzy.

 

Wszystkie nie tylko pięknie przywitały świętego, ale i żegnały go z niekłamanym smutkiem – Mikołaju wróć do nas za rok!

9 grudnia 2011

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica