Aktualności, Polecamy

Milionowe zwolnienie wystawione w Wałbrzychu

Dwa tygodnie zajęło lekarzom wystawienie miliona elektronicznych zwolnień. A to milionowe zostało wypisane przez lekarza w Wałbrzychu. Wystawiła je dr Sylwia Szymańska-Szymczyk onkolog kliniczny, specjalista chorób wewnętrznych, która na co dzień przyjmuje pacjentów w Przychodni Specjalistycznej Regina i Walenty Śliwa w Wałbrzychu przy ul. Grodzkiej.

Na Dolnym Śląsku do 18 grudnia wpłynęło do ZUS 111 257 eZLA, w tym we Wrocławiu 57 201, w Wałbrzychu 31 590 i Legnicy 22 466. Tylko 764 zwolnień wystawili lekarze w tradycyjnej, papierowej formie.

Rzeczniczka ZUS na Dolnym Śląsku Iwona Kowalska-Matis przypomina, że od początku miesiąca jedyną podstawą do wypłaty zasiłku chorobowego jest eZLA, czyli zwolnienie lekarskie wystawione w sieci lub jego wydruk z systemu elektronicznego.

ZUS przypomina też, że w związku z wejściem w życie przepisów o powszechnym obowiązku korzystania z systemu e-zwolnień, Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS (22 560 16 00) czynne jest od godziny 6.00 do 22.00.

Fot. użyczone (ZUS)

 

29 grudnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica