Polecamy, Sport

Ministerstwo wspiera Gwarka

Po raz trzeci z rzędu Ministerstwo Sportu i Turystyki wsparło Klub Piłkarski Gwarek Wałbrzych. Tym razem ośrodek z Jagiellońskiej wzbogaci się o 10 tysięcy złotych, które otrzyma w ramach Programu „Klub 2018”.

Kwota 10 tysięcy złotych wzbogaci konto KP Gwarek Wałbrzych w ramach Programu „Klub 2018”. „Pieniądze na pewno w znaczący sposób wpłyną na jakość treningów w naszym klubie, a na podkreślenie zasługuje informacja, iż jako jedyny klub z Wałbrzych oraz okolic otrzymaliśmy powyższe wsparcie po raz trzeci z rzędu”, przyznał Łukasz Prugar, prezes Gwarka.

Jak dodał przedstawiciel ośrodka piłkarskiego z ulicy Jagiellońskiej, dzięki środkom finansowym przekazanym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, wałbrzyszanie zakupili bramki aluminiowe duże (2016 rok) oraz mniejsze (2017). „Tym razem złożyliśmy wniosek na inny rodzaj sprzętu, z którego już niedługo każde dziecko trenujące w Gwarku i naszej akademii będzie mogło skorzystać”, zapowiedział Prugar.

5 lipca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica