Polecamy, Sport

Mistrzostwa i puchar znów w Wałbrzychu

Miłośnicy rajdów terenowych z całej Polski oraz z zagranicy z pewnością już nie mogą się doczekać najbliższych zawodów w Wałbrzychu. W weekend 20-21 maja odbędzie się u nas (stadion na Sobięcinie, ul. Sportowa) I oraz II runda mistrzostw kraju i Pucharu Polski w enduro.

enduro

Warto wspomnieć, że w zawodach mogą wziąć także udział motocykle i quady typu cross – bez homologacji, rejestracji i ubezpieczenia. Trasa nie przebiega bowiem po drogach publicznych, dlatego nie będzie również wymagane posiadanie prawa jazdy oraz ubezpieczenia komunikacyjnego. Prawo udziału w zawodach mają zawodnicy z licencją A, B lub C. Będzie również klasa Amator dla wszystkich bez licencji i bez badań lekarskich.

Organizatorem I oraz II rundy mistrzostw i pucharu jest Wałbrzyskie Stowarzyszenie Motocyklowe „Chełmiec”. Zawodnicy mogą liczyć na zróżnicowaną trasę, jedną z najciekawszych w Polsce oraz sprawną organizację całego wydarzenia. Dla najlepszych riderów organizator przewidział atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe m.in. firm Motul i KTM. Wszystkie szczegóły zawodów na naszej stronie: www.motohalda.pl.

15 maja 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica