Polecamy, Sport

Młodzi trzecią siłą w Polsce

Dziesięć medali w tym dwa złote, zdobyli zapaśnicy Zagłębia podczas turnieju młodzików Izery Cup w Starej Kamienicy. Miejsca na podium pozwoliły wałbrzyszanom uplasować się na 3 pozycji w klasyfikacji drużynowej.

W turnieju, który odbył się w miniony weekend wystartowało łącznie 13 klubów z całej Polski. Łącznie na matach rywalizowało 139 zawodników w tym goście z Niemiec. W klasyfikacji klubowej zwyciężył Sobieski Poznań przed Śląskiem Wrocław. Trzecią lokatę zajęło Zagłębie Wałbrzych. Na sukces naszego klubu złożył się doskonały występ indywidualny zapaśników spod Chełmca, którzy zdobyli łącznie 10 medali w tym 2 złote, 2 srebrne i 6 brązowych. Na najwyższym stopniu podium stanęli Jakub Miś i Miłosz Dereń.

Dodajmy, że turniej w Starej Kamienicy zainaugurował Międzywojewódzką Ligę Młodzików. Jej kolejna odsłoną będą zawody w Wałbrzychu „Powitanie wiosny”, które odbędą się 7 kwietnia.

Fot. użyczone

13 marca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica