Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

Młodzi, zdolni, muzykalni…

Koncert uczestników warsztatów wokalnych i nauki gry na gitarze odbył się w sali widowiskowej głuszyckiego Centrum Kultury. Warsztaty wokalne dla dzieci i młodzieży, dofinansowane ze środków Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii w Głuszycy, trwały od marca do czerwca.

????????????????????????????????????

Prowadzone były przez Radosława Zychal, trenera wokalnego, nauczyciela muzyki, chórmistrza i wokalistę. Uczestnicy warsztatów przedstawili umiejętności zdobyte podczas indywidualnego treningu wokalnego. Swoje postępy w nauce gry na gitarze zaprezentowali także młodzi głuszyczanie uczestniczący w stałych zajęciach, które od kilku lat odbywają się w CK-MBP pod okiem instruktora Marcina Zalesia.

W koncercie wokalnym wystąpili: Milena Smusz w piosence ,,Do góry” z konkursu Wygraj Sukces, Kinga Wałowska w piosence ,,W płomieniach” Mateusza Ziółko, Kacper Steciuk w piosence ,,Szukam Przyjaciela” z konkursy Wygraj Sukces, Zuzanna Grzesiak w piosence Natalii Schroeder ,,Powietrze”, Anna Skowron w piosence ,,40 słów” z konkursu Wygraj Sukces, Dominika Grzesiak w piosence ,,Gwiazda Filmowa”, Nikola Ilnicka – ,,Bądź duży” piosenka Natalii Nykiel, Ola Harasimowicz – „Śpiewam i tańczę”’ z konkursu Wygraj Sukces oraz Justyna Bauman – „Porady na zdrady” z repertuaru Ani Dąbrowskiej. Uczestnikami  koncertu gitarowego byli: Bartek Makułowicz, który zagrał utwory „Wonderwall” zespołu Oasis i ,,Heatens” zespołu 21 Pilots. Przemek Ciura, który wykonał „Don’t cry” grupy Guns’n’Roses i „Hallelujah” Leonarda Cohena, a także Szymon Gwiazdowski, który zagrał utwory Seven Nation Army „White Stripes” i „Starway to Heaven” Led Zeppelin.

Fot. użyczone (UM Głuszyca)

 

23 czerwca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica