Na sygnale, Polecamy

Młodzian złapany z amfetaminą

Środki psychotropowe w postaci amfetaminy znaleźli w samochodzie należącym do 21-letniego mieszkańca Wałbrzycha policjanci patrolujący wieczorem we wtorek dzielnicę Piaskowa Góra. Mężczyzna został zatrzymany.

Funkcjonariusze 19 marca około godziny 20:00 podczas pełnienia służby zauważyli młodego mężczyznę na terenie jednego z pustostanów przy ul. Topolowej w Wałbrzychu. Mundurowi w trakcie legitymowania ustalili, że 21-latek posiada przy sobie kluczyki od zaparkowanego w pobliżu samochodu osobowego. Sprawdzili więc, czy w jego środku nie ma przedmiotów mogących pochodzić np. z kradzieży.
Ku ich zdziwieniu pod kierownicą wałbrzyszanin ukrył zupełnie co innego. Było to zawiniątko z białą substancją. Badanie wykazało, że jest amfetamina, z której można byłoby wykonać blisko 200 porcji handlowych tego narkotyku.
Młody wałbrzyszanin przyznał się do przestępstwa i stanie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

23 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica