Kultura, Polecamy

Monopol na zbawienie

Ponad stu słuchaczy przybyło do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczawnie-Zdroju, by uczestniczyć w spotkaniu autorskim ze znanym polskim dziennikarzem Szymonem Hołownią. Ten znany publicysta spotka się także z czytelnikami w Wałbrzychu, już 18 maja (czwartek) o godz. 17:00 w Galerii pod Atlantami.

szymon_holownia

Szymon Hołownia ma bogaty i różnorodny dorobek dziennikarski. Na koncie prestiżowe nagrody zawodowe, które świadczą o jego profesjonalizmie. Publicysta od lat szuka sensu i drogi, tego, co uzasadnia nasze prawo do życia. Obok nagród dziennikarskich jest posiadaczem Odznaki Honorowej za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka przyznaną przez Rzecznika Praw Dziecka.

Szymon Hołownia jest autorem 15 książek,  m.in. „Monopolu na zbawienie”, „Tabletek z krzyżykiem” oraz najnowszych: „36 i 6 sposobów na to, jak uniknąć gorączki, czyli katechizm według Szymona Hołowni”, „Święci codziennego użytku”, „Ludzie w czasach Jezusa”. W najbliższy czwartek (18 maja) na spotkanie z Szymonem Hołownią zaprasza Biblioteka pod Atlantami w Wałbrzychu. Początek o godz. 17:00 w Galerii pod Atlantami.

Fot. użyczone

 

17 maja 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica