Na sygnale, Polecamy

Motocykl odzyskany, złodzieje złapani

Dwaj zatrzymani przez policjantów wałbrzyszanie odpowiedzą za kradzież z włamaniem do altanki. „Skoku” dokonali na początku czerwca tego roku w dzielnicy Podgórze. W toku wykonanych czynności funkcjonariusze odzyskali skradziony motocykl.

Z altanki ogrodowej położonej przy ul. Mącznej w Wałbrzychu zginęły quad oraz motocykl. W toku przeprowadzonych czynności operacyjnych policjanci ustalili, że za przestępstwem stoi dwóch mieszkańców naszego miasta. Mężczyźni w wieku 18 oraz 33 lat zostali zatrzymani w tym tygodniu. Nastoletni przestępca wpadł w ręce funkcjonariuszy w poniedziałek około godziny 12:00 przy ul Dmowskiego, a jego starszy kompan dzień później około godziny 10:00 przy ul. II Armii.
Obaj podejrzani usłyszeli już zarzut kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do 10 lat. Policjantom udało się odzyskać skradziony motocykl i przekazać właścicielowi. Pojazd ukryty był na terenie jednej z posesji w dzielnicy Biały Kamień.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

26 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica