Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

Możesz skutecznie pozbyć się azbestu

Istnieje możliwość otrzymania dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu na usuwanie azbestu. Dlatego burmistrz Głuszycy ogłasza nabór wniosków do realizacji specjalnego projektu. Dzięki niemu mieszkańcy skutecznie pozbędą się niebezpiecznych materiałów.

Nabór wniosków trwa do 15 stycznia przyszłego roku. Dofinansowaniem objęte zostaną  koszty związane z: demontażem i zabezpieczeniem, transportem oraz unieszkodliwieniem wyrobów zawierających azbest. Dofinansowanie nie będzie obejmowało kosztów związanych z zakupem i montażem nowych pokryć dachowych. O pieniądze mogą ubiegać się osoby fizyczne, rolnicy, kościoły i związki wyznaniowe, stowarzyszenia, wspólnoty mieszkaniowe itp. Dofinansowanie realizowane będzie w wysokości do 85% kosztów kwalifikowanych. Pozostałe koszty zadania pokrywa wnioskodawca, który ubiega się o udział w projekcie.  Kwota dofinansowania wyliczana będzie na podstawie  rzeczywistej ilości odpadów potwierdzona kartą ich przekazania. Usunięcia i unieszkodliwienia wyrobów zawierających azbest dokona wykonawca wybrany w przetargu. Prace mają zostać wykonywane w lipcu i sierpniu 2018 roku.

Wniosek i informacji o wyrobach zawierających azbest dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Głuszycy: www.bip.gluszyca.pl oraz w Urzędzie Miejskim w Głuszycy w pokoju nr 1. Bliższe informacje można także uzyskać pod numerem tel. 74 88 66 740.

Fot. ilustracyjne/UM Głuszyca

7 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica