Polecamy, Sport

Można się spełniać poprzez sport

Dolnośląskie Stowarzyszenie Sportowców Niepełnosprawnych „Aktywni” zaprasza sympatyków tenisa ziemnego na piąta odsłonę ogólnopolski turniej w tej dyscyplinie sportu  na wózkach. Zmagania potrwają od 7 do 9 września w Szczawnie-Zdroju.

Jak mówią organizatorzy, poprzez tego typu turnieje chcą zachęcić osoby niepełnosprawne do aktywnego trybu życia i uprawiania sportu. Tenis ziemny na wózkach jest jednym z najtrudniejszych sportów niepełnosprawnych.

W Szczawnie-Zdroju zagrają czołowi przedstawiciele tej dyscypliny. – Na ich przykładzie chcemy pokazać jak wspaniale można się spełniać w życiu poprzez sport – podkreślają organizatorzy z DSSN „Aktywni”.

To już piąta edycja turnieju, która odbędzie się na kortach w Szczawnie-Zdroju przy patronacie honorowym burmistrza uzdrowiska Marka Fedoruka.

Rozpoczęcie gier eliminacyjnych zaplanowano w sobotę (8 września) od godz. 8:00, a na finał zapraszamy w niedzielę (9 września) ok. godz. 15:00.

Fot. użyczone/materiały organizatorów

5 września 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica