Muflony 2016

logo_kubara_lamina

XIX Plebiscyt Gospodarczy MUFLONY 2016

Jak co roku w marcu startujemy z jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów w regionie – Plebiscytem Gospodarczym MUFLONY 2016. Od blisko 20 lat nagradzamy tych wszystkich, którym udało się w biznesie. Wyróżniamy nie tylko firmy, ale również samorządy oraz instytucje za wkład w rozwój całego Subregionu Wałbrzyskiego. W XIX edycji naszego konkursu  marmurowe statuetki wręczymy w pięciu kategoriach – w tym dwóch nowych. Na zgłoszenia czekamy do 20 kwietnia, a galę finałową zaplanowaliśmy 12 maja, tradycyjnie w Zamku Książ.
 muflony_2016
O MUFLONACH można byłoby napisać bardzo dużo. Jednak sam fakt, że to już XIX edycja tego prestiżowego konkursu mówi samo za siebie. Chyba nie musimy niczego więcej dodawać. Od lat wspieramy przedsiębiorczość, innowacyjność, odpowiedzialny biznes, a także ekologię. Staramy się być zawsze blisko tych którzy robią pożyteczne rzeczy dla regionu. Nie tylko w sferze biznesu, ale również w takich dziedzinach jak choćby edukacja, medycyna, kultura, turystyka, sport i wiele innych. Doceniamy tych wszystkich – także samorządy – którzy robią rzeczy niezwykłe z korzyścią dla całego Subregionu Wałbrzyskiego.
MUFLONY to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów w całym województwie dolnośląskim. W tym roku wręczymy statuetki po raz 19 w pięciu kategoriach w tym w dwóch nowych (patrz poniżej) w porównaniu z poprzednią edycją. Zdecydowaliśmy się wyróżnić firmy za „Produkt” którym mogą pochwalić się w całym kraju, a nierzadko na świecie. Docenić to z czego jesteśmy znani i czego zazdroszczą nam inni. A także wręczyć statuetkę za „Metamorfozę 10-lecia” (lata 2007-2016). Pokazać jak dynamicznie zmieniał się i rozkwitał region, wykorzystując środki unijne oraz inwencję i kreatywność ludzi w nim mieszkających.
MUFLONY to wyróżnienie przyznawane tym wszystkim, którzy wnoszą istotny wpływ w rozwój i promocję całego Dolnego Śląska. Organizatorem Plebiscytu jest spółka Kubara Lamina S.A., wydawca tytułów prasowych: Tygodnika Wałbrzyskiego/NWW, Wiadomości Świdnickich i Tygodnika Dzierżoniowskiego.
Zgłoszenia przyjmujemy do 20 kwietnia włącznie. Do tego dnia można dostarczać nam wypełnione wnioski. Czekamy na nie pod kilkoma adresami poczty elektronicznej: piasecki@nww.pl, dariusz.stachurski@walbrzyski.pl, reklama@walbrzyski.pl, reklama@swidnickie.pl, katarzynamaciejewska@swidnickie.pl, reklama@dzierzoniowski.pl, nataliabudzynska@dzierzoniowski.pl.
Jak się zgłosić? Szczegółowy regulamin konkursu oraz formularze (osobne dla każdej kategorii) można pobrać poniżej, a także otrzymać w redakcjach Tygodnika Wałbrzyskiego i NWW oraz Wiadomości Świdnickich i Tygodnika Dzierżoniowskiego. Opłata za zgłoszenie w jednej kategorii wynosi 250 zł netto (+ 23 proc. VAT). Udział w dwóch kategoriach to koszt 400 zł netto (+ 23 proc. VAT).
Galę Finałową XIX Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2016 zaplanowaliśmy 12 maja w Zamku Książ. Dodajmy jeszcze, że wyboru laureatów dokona Kapituła, złożona z ludzi biznesu i przedstawicieli samorządu, a na jej czele jak zwykle stanie prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.
Redakcja

 

Regulamin Plebiscytu Gospodarczego „MUFLONY 2016”

Pobierz formularze

Firma Odpowiedzialnego Biznesu

Najlepszy Produkt

Wydarzenie/Inicjatywa Roku

Najlepsza Mikro/Mała Firma

Metamorfoza 10-lecia (lata 2007-2016)

 

 

Patronat Honorowy nad XVIII Plebiscytem Gospodarczym Muflony 2015

Bez nazwy-1

Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego

Iwona Krawczyk, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego

walbrzych_herb

Roman Szełemej, Prezydent Wałbrzycha

ŚwidnicyBeata Moskal-Słaniewska, Prezydent Świdnicy

logo_gminy2Teresa Mazurek, Wójt Gminy Świdnica


Partner merytoryczny

 

toyota-manufa

 

Partnerzy

R_Polbank

WSSE Logo z napisem Krzywe EN

dsseFRW_WP_AI

 

Sponsorzy

citoen_logo

DZT_3 logotypy

wwszip-21-latzupbadura_logo_ok

jako

Organizatorzy

 

tw

swidnickie

TD-new-2014

tw-24_logows-24td-24

logo_nww

 

logo_kubara_lamina

 

 

 

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica