Muflony 2018

logo_kubara_lamina

XXI Plebiscyt Gospodarczy MUFLONY 2018

Zapomnieliśmy już o hucznym, okrągłym jubileuszu naszego przedsięwzięcia. Ruszamy z XXI edycją Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2018. Zapraszamy do udziału prezesów dużych przedsiębiorstw, właścicieli małych firm, a także prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze. Czekamy na samorządowców, szefów miejskich instytucji czy stowarzyszeń, by stanęli w szranki w jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów w regionie.

MUFLONY

Na uczestników czekają jak zwykle nowości. Najważniejszą będzie… statuetka. Niby taka sama jak w poprzednich latach, ale nieco zmieniona. Po 20 latach postanowiliśmy odświeżyć jej wygląd. Marmurowy postument zachowa swój charakterystyczny kształt, ale … Jak będzie wyglądała nagroda, to na razie niespodzianka. Ci, którzy już kiedyś zdobyli trofeum z pewnością zechcą powalczyć o tę nagrodę raz jeszcze. By udowodnić sobie i innym, że prowadzony przez nich biznes wciąż ma się dobrze, a oni sami zasługują na wyróżnienie. Jesteśmy pewnie, że również dla nowicjuszy nasza prestiżowa nagroda będzie niezwykłym magnesem, by wystartować.

Przez 20 lat wyróżnialiśmy zawsze tych, mających niebagatelny wpływ na rozwój regionu. Podobnie będzie i tym razem. Chcemy znów uhonorować prezesów firm, samorządowców oraz przedstawicieli instytucji za to, co zrobili dla całego Subregionu Wałbrzyskiego. Dlatego nasz plebiscyt skierowany jest do szerokiego grona podmiotów z terenu kilku powiatów: wałbrzyskiego, świdnickiego, kłodzkiego, dzierżoniowskiego, kamiennogórskiego i ząbkowickiego.

W XXI edycji Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2018 marmurowe statuetki wręczymy w pięciu kategoriach – w tym dwóch nowych. Po raz pierwszy w historii chcemy docenić nowicjuszy, dlatego do nich skierowana jest kategoria „Debiut w biznesie”. Zamierzamy  ocenić tych, którzy działają na rynku od niedawna, choćby od kilku miesięcy, a maksymalnie od 3 lat. Warunkiem jest, by prowadzili biznes w latach 2016-2018. Drugą z naszych nowych kategorii jest „Hit Aglomeracji Wałbrzyskiej”. Naszym celem jest znalezienie „czegoś”, z czego już słynie region lub wkrótce będzie znany. To może być np. wyjątkowa usługa,

niesamowite miejsce, niepowtarzalna atrakcja turystyczna lub unikalny produkt. Coś, co zna  wiele osób. Czym warto się pochwalić i co warto promować. Oprócz tego wybierzemy najlepszych z najlepszych w trzech pozostałych kategoriach: „Firma Odpowiedzialnego Biznesu”, „Wydarzenie/Inicjatywa 2018 Roku” oraz „Mikro/Mała Firma”.

Organizatorem Plebiscytu jest spółka Kubara Lamina S.A., wydawca tytułów prasowych: Tygodnika Wałbrzyskiego/NWW, Wiadomości Świdnickich i Tygodnika Dzierżoniowskiego.

Zgłoszenia przyjmujemy do 24 kwietnia włącznie. Do tego dnia można dostarczać nam wypełnione wnioski. Czekamy na nie pod kilkoma adresami poczty elektronicznej: piasecki@nww.pl, dariusz.stachurski@walbrzyski.pl, reklama@walbrzyski.pl, reklama@swidnickie.pl, nataliabudzynska@dzierzoniowski.pl, reklama@dzierzoniowski.pl.

Jak się zgłosić? Szczegółowy regulamin konkursu oraz formularze (osobne dla każdej kategorii) można pobrać osobiście w redakcjach gazet Tygodnika Wałbrzyskiego/NWW oraz Wiadomości Świdnickich i Tygodnika Dzierżoniowskiego, a także na stronach internetowych pod adresami: www.tw-24.pl, www.ws-24.pl i www.td-24.pl. Opłata za zgłoszenie w jednej kategorii wynosi 250 zł netto (+ 23 proc. VAT). Udział w dwóch kategoriach to koszt 500 zł netto (+ 23 proc. VAT). Udział w trzeciej i każdej kolejnej kategorii jest bezpłatny.

Przypomnijmy, że na zgłoszenia czekamy do 24 kwietnia, a galę finałową zaplanowaliśmy 10 maja, jak zwykle w Zamku Książ.

Dodajmy jeszcze, że wyboru laureatów dokona jak zwykle Kapituła, złożona z ludzi biznesu i przedstawicieli samorządu, a na jej czele tradycyjnie stanie prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

Redakcja

Regulamin Plebiscytu Gospodarczego „MUFLONY 2018”

POBIERZ FORMULARZE

Debiut w Biznesie

Firma Odpowiedzialnego Biznesu

Hit Aglomeracji Wałbrzyskiej

Najlepsza Mikro/Mała Firma

Wydarzenie/Inicjatywa 2018 Roku

 

Mecenas XXI Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2018

Patronat Honorowy nad XXI Plebiscytem Gospodarczym Muflony 2018

 

Bez nazwy-1

Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego

 

walbrzych_herb

Roman Szełemej, Prezydent Wałbrzycha

 

Świdnicy

Beata Moskal-Słaniewska, Prezydent Świdnicy


Partner merytoryczny

 

toyota-manufa

Partner medyczny

Partnerzy

 

Sponsorzy

DZT_3 logotypy

Organizatorzy

tw

swidnickie

TD-new-2014

tw-24_logows-24td-24

logo_nww

 

logo_kubara_lamina

 

 

 

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica