Polecamy, Sport

Multimedaliści z Klubu Taipan

Aż 72 medali w tym 25 złotych, 15 srebrnych i 32 brązowe zdobyli zawodnicy z Klubu Taekwondo Taipan podczas mistrzostw Polski federacji PFT, które odbyły się w Kaliszu. W czempionacie wzięło udział aż 583 zawodników z 83 klubów – członków Polskiej Federacji Taekwondo. Zawody trwały nieprzerwanie 10 godzin.

– Był to najlepszy wynik w 25-letniej historii klubu, co jest zarazem wspaniałym prezentem z okazji jubileuszu Klubu Taekwondo Taipan – mówi Sabum Rajmund Felusiak 5 Dan. – Jako klub zdobyliśmy najwięcej medali w Polsce, a nasza reprezentacja była najliczniejsza. Dziękuję trenerom za doskonałe przygotowanie do zawodów swoich podopiecznych – dodaje prezes klubu. Słowa uznania należą Jarosławowi Włochalowi (3 Dan), Robertowi Ruteckiemu (2 Dan), Michałowi Maderze (1 Dan), Ewelinie Felusiak (1 Dan) i Magdalenie Siwińskiej (1 Dan).

Wyniki osiągnięte w Kaliszu to dla klubu ogromny powód do dumy, bo oznacza to, że lata ciężkiej pracy wszystkich trenerów przynoszą powoli efekty w postaci niesamowitych wyników sportowych.

Po mistrzostwach w Kaliszu, które stały na bardzo wysokim poziomie, do ścisłej kadry Polski dostało się dwoje zawodników Klubu Taekwondo Taipan: niezwyciężona do tej pory Julia Furtyk i debiutant w kadrze Hubert Cytarzyński.

Oprócz wielu sukcesów indywidualnych, zawodnicy klubu wywalczyli laury w konkurencji układów drużynowych kadetów, zdobywając brązowy medal.

Niedługo koniec obecnego sezonu i wyjazd na obóz sportowy. Później przyjdzie czas na zgrupowanie kadry. Nowy sezon wystartuje we wrześniu. Szczegółowe informacje pod adresem: www.taipan.pl lub pod nr tel. 724 144 724.

Fot. użyczone

 

31 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica