Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Stare Bogaczowice

Nagrali wyjątkową płytę!

To rzadkość, by gmina wydawała… płytę. A jednak, Stare Bogaczowice mogą pochwalić się niezwykłym projektem muzycznym! Dostępna jest już płyta „Kolędałka”, na której usłyszymy mieszkańców miejscowości oraz dzieci ze szkoły śpiewających w towarzystwie takich gwiazd jak Zbigniew Wodecki, Dariusz Malejonek, Lidia Pospieszalska czy Jan Trebunia-Tutka.

nagrali_plyte

Powstaje także teledysk do jednej z piosenek, która znajduje się na płycie. Zwieńczeniem projektu będzie koncert charytatywny z udziałem artystów, którzy brali udział w nagraniu płyty. Zaplanowano go na 29 grudnia o godz. 18.00 w kościele parafialnym w Starych Bogaczowicach.

Aby zdobyć płytę oraz bilety na koncert wystarczy wykupić cegiełkę na rzecz Hospicjum w Wałbrzychu. Szczegóły w urzędzie gminy pod nr tel. 74-845-22-20 oraz w Gminnej Bibliotece Publicznej (tel. 74-844-35-03).

Fot. użyczone (UG Stare Bogaczowice)

17 listopada 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica