Aktualności, Polecamy

Najnowszy numer Tygodnika Wałbrzyskiego już w kioskach

Oświata po nowemu. Rozpoczęcie roku szkolnego oznacza spore zmiany zarówno dla uczniów jak i nauczyciele. Część pedagogów może w Wałbrzychu stracić pracę. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze przeczytacie w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim?

36-17.indd

Dlaczego dzieci nie będą jeździć w Wałbrzychu za darmo komunikacją miejską? Kto tego chciał, a kto sprzeciwił się pomysłowi? Czy to w ogóle ma sens, by najmłodsi nie płacili za przejazd autobusami miejskimi?

Siatkarze z Wałbrzycha już mogą spać spokojnie. Radni zaakceptowali pomysł przejęcia zespołu seniorów przez miejską spółkę. W rozgrywkach I ligi zespół będzie występował jako MKS Aqua-Zdrój.

Jesteś przedsiębiorczy? Przyjdź do ZUS! Od 11 do 15 września będziesz mógł skorzystać z bezpłatnych szkoleń i konsultacji. Co cię czeka podczas Tygodnia Przedsiębiorczości? Zobacz dokładny rozkład jazdy. Trzeba się spieszyć z zapisami, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Wandale dają znać o sobie. Na stadionie Gwarka Wałbrzych co rusz dochodzi do zniszczeń infrastruktury. Działacze klubowi robią wszystko, żeby obiekt wyglądał lepiej, a chuligani niszczą to, co zostało zrobione. I tak w kółko.

Przyjęto nowy plan zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic Wysockiego i Lubelskiej. To tam gdzie ma powstać centrum przesiadkowe i mała galeria. Co uchwalili radni?

W Jedlinie-Zdroju to potrafią świętować jak nigdzie indziej. Przekonaj się jak przebiegały dni miasta i kto otrzymał specjalne certyfikaty.

WSSE Aktywnie zakończone. Świetna akcja, która przyciągnęła tłumy wałbrzyszan i chętnych z wielu okolicznych miasta. Przez całe wakacje dbano o kondycję i dobre samopoczucie. Zobacz jak wyglądały treningi.

Zabiorą elektryczne odpady. Kolejna ekologiczna akcja w Wałbrzychu. Będziesz mógł legalnie i zupełnie za darmo pozbyć się starej pralki, zmywarki czy lodówki. Jak to zrobić i kiedy?

Ponadto jak zwykle zachęcamy do kupna naszych dwóch ekskluzywnych albumów, których aż grzech nie mieć w domu. To „Wałbrzych na dawnych pocztówkach”, tom. 2 oraz „Powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach”. Wydawnictwa można kupić m.in. w redakcji Tygodnika Wałbrzyskiego.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, kultury i doniesień z terenu całej Aglomeracji Wałbrzyskiej, a także obszerna kronika kryminalna. Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski można kupić od poniedziałku w kioskach i punktach sprzedaży prasy na ternie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

4 września 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica